پنجره دوجداره ویستابست

پنجره ویستابست از سال 1386 با تجهیز کارخانه با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش ، آغاز به کار کرد. انتخاب هوشمندانه در مسیر تولید محصول با کیفیت موجب افزایش تقاضای پنجره ویستابست و ماندگاری نام ویستابست در صنعت ساختمان گردید. گام نخست تولید پنجره ویستابست، فرمولاسیون و قالب پروفیل است. پنجره ویستابست با در نظر گرفتن سخت ترین شرایط آب و هوایی جغرافیایی ایران توسط آزمایشگاه مرجع استاندارد رال آلمان SKZ و دیگر موسسات استانداردی آلمان مورد آزمون و تایید قرار گرفت.

مواد اولیه در هر ایستگاه کاری، توسط آزمایشگاه های ویستابست که مورد تایید کلیه مراجع رسمی استاندارد (با توجه به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO/IEC ) مورد بررسی قرار می گیرد. فرمولاسیون یکنواخت، عدم دخالت نیروی انسانی در ترکیب و آماده سازی مواد اولیه و استفاده از دستگاه میکسینگ و اکستروژن آلمانی در تولید پروفیل پنجره UPVC ویستابست، موجب افزایش کیفیت محصولات می گردد.

 

استانداردهای پنجره ویستابست

 

  • آزمایشات پروفیل پنجره ویستابست شامل آزمون های رنگ و براقیت، اندازه گیری وزن مخصوص ظاهری، تعیین مقاومت گوشه جوش خورده، برگشت حرارتی، انحراف از خط راست و اندازه گیری مقاومت ضربه می باشد.
  • از دیگر افتخارات ویستابست در راستای مدیریت کیفی پروفیل پنجره UPVC دریافت گواهینامه کیفیت RAL آلمان می باشد. استاندارد مذکور از جمله کاملترین استانداردهای کیفی محصول است و شرکت پنجره ویستا بست ملزم به رعایت تمامی معیارهای تستی و کیفی این استاندارد می باشد. برای توضیحات بیشتر می توانید به آدرس سایت www.gkfp.de مراجعه و در قسمت جستجوی آن ویستابست vistabest را وارد کنید.
  • پنجره دوجداره شامل پروفیل های مختلفی هستند که هرچه تنوع این پروفیل ها بیشتر باشد، تنوع در مدل نصب یاتعویض پنجره بدون تخریب و حالت های بازشو پنجره UPVC افزایش پیدا می کند. پروفیل های پنجره ویستابست در 4 سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای، پروفیل 5 محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردد. زیرمجموعه این سری ها هر یک دارای چندین نوع پروفیل (36 قالب) برای پاسخگویی به نیاز روزافزون مشتریان می باشد.

 

کارخانه پنجره ویستابست

علاوه بر این، تنوع در رنگ پروفیل از دیگر مشخصه های پنجره ویستابست است. رنگ های مختلف (5 رنگ) بصورت روکش های لمینت طرح چوب در مدل تک رو لمینت و دو رو لمینت به بازار عرضه می گردد تا جوابگوی درخواست مشتریان در زمینه تطابق هارمونی رنگ نمای ساختمان با پنجره ها باشد.