فروش پنجره ویستابستمجموعه پروفیل سری 3Chamber یا 3 حفره ویستابست از جمله پرکاربردترین سری های محصولات پنجره ویستا بست می باشد. با استفاده از این پروفیل، توانایی ساخت انواع حالات بازشو پنجره UPVC ، ابعاد گوناگون و نیز تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره ایجاد می گردد. این محصول طبق تمامی استانداردهای کیفی معتبر تولید می گردد و اصل ضخامت 3 میلیمتری در دیواره اصلی پنجره ویستابست نیز رعایت می گردد.

 


 • از اصلی ترین پروفیل های این سری پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل فریم یا قاب است که در سه نوع پروفیل قاب بلند، پروفیل قاب کوتاه و پروفیل قاب بازسازی تولید می شود. اطلاعات کلی این پروفیل ها در جدول زیر آمده است. تفاوت کاربرد پروفیل قاب بلند و قاب ساده در استفاده از یراق آلات و ریل های مختلف مانند درب و پنجره دوجداره ویستابست tilt & slide می باشد. پروفیل بازسازی نیز در تعویض پنجره های قدیمی کاربرد دارد و با لبه 34.5 میلیمتری خود، فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را می پوشاند.

مشخصات پنجره دوجداره ویستابست


پروفیل های سری سه محفظه ویستا بست در پنج رنگ لمینت (طرح چوب برجسته) به بازار عرضه می گردد و قابلیت جایگذاری شیشه دوجداره و تک جداره را دارد.


پنجره upvc ویستابست