اطلاعات تکنیکیپروفیل های سری 70 با 5 محفظه پنجره دوجداره ویستابست ، بدلیل مقاومت بالا و زیبایی خاص جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان در شرایط معماری و جوی خاص طراحی شده و دارای 13 قالب پروفیل در این مجموعه می باشیم. در پروفیل های 5 محفظه نیز از 3 میلیمتر ضخامت در دیواره های اصلی استفاده می شود و ضخامت، تعداد حفره و عرض 7 سانتی متری آن موجب تاثیر آن  در جلوگیری از اتلاف انرژی خواهد شد.


خانواده این مجموعه ویستابست در تصویر زیر آمده است. تمامی پروفیل ها، استانداردهای ویژه پنجره UPVC ، گواهینامه های کنترل کیفی موردنیاز، رنگ های طرح چوب لمینت را دارا می باشند. همچنین این سری از پروفیل  امکان استفاده از انواع یراق آلات بازشو درب و پنجره یوپی وی سی مانند آکاردئونی، فولکس واگنی و محوری  و لنگه بازشوی ساده و دکوراتیو را بر روی  خود را دارا می باشد.


برخلاف سری 60 با 3 چمبر، سری 70 دارای یک قالب فریم می باشد و می توان شیشه تک جداره، شیشه دو جداره و شیشه سه جداره را در آن جایگذاری نمود، که جوابگوی نیاز مشتریان خاص پسند می باشد. در زیر ضخامت شیشه های چند جداره در پروفیل با عرض 7 سانتی متر قابل مشاهده است.

ضخامت شیشه های چند جداره ویستابست

 

پروفیل سری 70