پنجره کشویی ویستابست

بهینه بودن بازشوی پنجره دوجداره کشویی موجب افزایش تقاضای این سیستم بازشو گردیده است. پنجره ویستابست بمنظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار ساختمان، پروفیل پنجره کشویی ویستابست را وارد سبد محصولات خود نموده است. این پروفیل دارای چهار نوع قالب خاص، ویژه این نوع محصول می باشد و بطور معمول در ساختمان ها و بناهایی که با محدودیت فضا مواجه هستند مناسب است. همچنین پنجره UPVC کشویی ویستابست با اتصال به برخی پروفیل های سری 3 محفظه و 5 محفظه توانایی خود را در ارائه بازشوهای مختلف و تنوع شکلی پنجره افزایش داده است.

چهار قالب کشویی
درتصویر بالا، چهار قالب مختص پنجره های کشویی را مشاهده می کنید. قالب اول مربوط به پروفیل قاب کشویی است که بعنوان قاب ثابت در چهارچوب پنجره قرار می گیرد و قابلیت اتصال به سری 60 ویستابست را دارا می باشد. پروفیل دوم، در بخش بازشو در کنار یراق آلات بکار برده می شود و در ساختار آن از نوار درزبندی لاستیکی و نوار درزگیر فرچه ای برای افزایش عایق بندی استفاده می گردد.

 سطح مقطع پنجره کشویی

شکل سوم مربوط به پروفیل پوشش میانی کشویی با وظیفه پوشاندن شیار غیر درگیر و آب بندی فضای خالی مابین دو بازشوی کشویی کاربرد دارد.  در انتها تصویر پروفیل زهوار شیشه دوجداره کشویی که برای ثابت کردن شیشه بکار می رود را مشاهده می کنید.

نماینده اصلی ویستابست