پنجره دوجداره وینتک

کارخانجات پنجره دوجداره وین تک در ایران و کشورهای آلمان، روسیه، آذربایجان،  تونس و هند با مرکزیت کشور ترکیه از اواخر سال 1980 شروع به تولید پروفیل موردنیاز درب و پنجره وینتک و عرضه به بازار 54 کشور هدف نموده است. این پروفیل ها در ابعاد و مقاطع مختلف توانسته است سهم عظیمی از بازار درب و پنجره در آسیا، آفریقا و اروپا با برند وین تک از آن خود کند. در حال حاضر کارخانه پنجره UPVC وین تک در شهرک سرمایه گذاران خارجی تبریز زیر نظر ترکیه مشغول به فعالیت بوده و با استفاده از تکنولوژی ، تجهیزات و ماشین آلات به روز دنیا و همچنین نیروی متخصص و دانش فنی خود، توانسته پنجره وینتک با سطح کیفی بالا و آخرین استانداردها روانه بازار کند.

پنجره لمینت وین تکتنوع رنگ پنجره وین تک

پایه رنگ پروفیل پنجره دوجداره وین تک بصورت سفید رنگ بوده، اما بدلیل تقاضای بازار مبنی بر تطابق و هارمونی نمای ساختمان و پنجره ، تولید پروفیل رنگی و طرح دار در سبد محصولات وینتک قرار گرفته است. پروفیل رنگی با پوشش و روکش لمینت به صورت طرح چوب برجسته از شرکت های معتبر اروپایی مانند رنولیت RENOLIT تهیه می گردد و در کارخانجات وینتک بر روی پروفیل قرار می گیرد.

 کیفیت پروفیل وین تک

استانداردهای پنجره وینتککیفیت در محصولات وینتک در تمامی فرایند های تولید به دقت بررسی می شود. مواد اولیه این محصولات در تمامی کارخانجات پنجره دوجداره وین تک، با توجه به عقد قراردادهای بین المللی با شرکت های پتروشیمی تولید کننده به صورت متمرکز جهت حفظ و استمرار کیفیت از بهترین برندها تهیه می گردد و سعی گردیده پروفیل هایی به  رنگ سفید و شفافیت بالا تولید شود. پروفیل ها در هر خط نمونه گیری شده و نتایج حاصله با استانداردها انطباق داده می شود.
این آزمایشات شامل تست مقاومت حرارتی، تست عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید، کنترل میزان صافی و شفافیت سطح پروفیل، کنترل ابعادی سطح پروفیل پنجره وین تک و میزان مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر می باشد که پروفیل خروجی از تمامی این مراحل باید با موفقیت عبور کند.

تنوع و نوآوری سطح مقاطع وینتک

سطح مقطع پروفیل وینتکپروفیل پنجره وین تک در سطح مقاطع متفاوت سری 60، سری 70 و سری کشویی (تک ریل و جفت ریل) مناسب جهت انواع بازشو، استفاده از شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره  و استفاده در تعویض پنجره های قدیمی و سری پروفیل های نوسازی تولید می گردد. برای اطلاع از جزییات پروفیل های بازشو می توانید بر روی شکل های زیر کلیک کنید.