پروفیل کشویی وین تک - دوریل

از دیگر سری پروفیل های پنجره وین تک، سری کشویی W260 Double Rail می باشد که بصورت دو ریل بوده و به حالت کشویی باز و بسته می شود. بدلیل کشویی بودن این نوع پنجره UPVC ، در گذشته بیشترین تقاضای بازار فروش درب و پنجره UPVC را در اختیار داشته است اما در حال حاضر بعلت عایق بندی کمتر و قیمت بیشتر نسبت به دیگر بازشوها (تک حالته، دوحالته و ...) از تقاضای کمتری برخوردار می باشد. افزایش قیمت پنجره کشویی نسبت به پنجره های تک حالته، دوحالته و دیگر بازشوها بعلت بزرگتر بودن پروفیل فریم این پنجره است.

شکل و قیمت پنجره کشویی وینتکبجز مزیت بازشوی کشویی بودن این سری پنجره کشویی دو ریل وینتک، مزیت بازشدن هر دو لنگه را نیز می توان در نظرگرفت. بدین صورت که در یک پنجره دو لنگه، بر روی هر دولنگه یراق آلات و دستگیره نصب خواهد شد و هر دو باز می شود (تا فاصله ای که دستگیره مانع نشود). در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بویژه تعویض پنجره های آهنی از پنجره وینتک کشویی کمتر استفاده می شود.

رنگ سفید، شفافیت بالا، استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی تولید بروز پروفیل کشویی وین تک از مشخصه های این محصول می باشد. همانطور که در شکل زیر نشان داده شده عرض سطح مقطع این پروفیل برابر با 85 میلیمتر است و قابلیت استفاده از شیشه تک جداره، شیشه دوجداره ، شیشه سه جداره و پنل یو پی وی سی را نیز دارا می باشد.

 

مشخصات پروفیل سری W260 جفت ریل

استفاده از لاستیک های آب بندی و نوار مویی یا پرزگیر برای عایق بندی بیشتر
طرح های متنوع لمینت مانند طرح چوب بلوطی روشن، بلوطی تیره و کاکائو براون
باز شدن هر دولنگه کشویی
مطابق با استانداردهای بین المللی
عایق بندی مناسب نسبت به پنجره های آهنی و آلومینیوم کشویی

 

 پنجره کشویی جفت ریل وین تک