گالوانیزه پنجره دوجداره

لیست قیمت پنجره upvcاز اقلام مصرفی پنجره دوجداره که در انتهای تولید قابل مشاهده نمی باشد و استحکام این محصول را بالا می برد، گالوانیزه پنجره دوجداره است. گالوانیزه ورقه های فلزی از جنس فولاد یا آهن است که در روی مذاب و حوضچه روی فرو برده و روکش آن تشکیل می گردد که از این فلز در برابر رطوب و زنگ زدگی محافظت می کند. این محصول در ضخامت و شکل های متفاوت در داخل پروفیل قرار داده می شود و سبب افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی در برابر فشار، تنش و کنش خواهد گردید.

از دیگر مزایای استفاده از گالوانیزه می توان پیچ شدن لولا به آن را در نظر گرفت که از افتادگی لنگه پنجره جلوگیری می کند.

گالوانیزه مورد استفاده در پنجره های دوجداره ساتراوین بصورت یکپارچه در تمام طول پروفیل استفاده می گردد و همچنین بسته به نوع محصول با ایجاد خطوط فرورفتگی برروی دیواره گالوانیزه موجب تقویت آن شده و مقاومت آنرا دربرابر تنش و کنش افزایش می دهد. ضخامت گالوانیزه پنجره دوجداره بسته به نوع و شرایط محیطی محصول، فشار باد و غیره متفاوت بود و بصورت استانداردی از ضخامت 1.25 میلیمتر تا 1.5 میلیمتر و در اشکال U شکل و قوطی استفاده می گردد.

زمان جایگذاری گالوانیزه در پروفیل UPVC بعد از مرحله برش فارسی بر پروفیل می باشد. بدین صورت که پس از این مرحله، گالوانیزه در داخل پروفیل جایگذاری شده و در فواصل 30 تا 40 سانتی متری به پروفیل پیچ خواهد شد. در تصویر زیر محل جایگذاری گالوانیزه در حفره پروفیل یو پی وی سی را مشاهده می کنید.

محل قرارگیری گالوانیزه در پروفیل پنجره